LatvianEnglish
Seminārs
Seminārs "Latvijas atkritumu apsaimniekošanas nozares attīstība "Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāna 2013.-2020. projekta" kontekstā".
SIA "Liepājas RAS" š.g. 13. - 14. septembrī poligonā „Ķīvītes” (Grobiņas novadā) rīko semināru atkritumu apsaimniekošanas nozares speciālistiem, ekspertiem, uzņēmējiem, valsts un pašvaldību darbiniekiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un citiem interesentiem.

Semināra tēma: Latvijas atkritumu apsaimniekošanas nozares attīstība „Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāna 2013.- 2020. projekta” kontekstā.Dalību semināram apstiprinājusi VARAM vadība, VVD, SPRK, pašvaldību pārstāvji.
Aicinām asociācijas (LASUA, LASA), pašvaldības, ministriju piedalīties seminārā, semināra organizēšanā, informēt savus biedrus, darbiniekus, iestādes, dienestus.
Ar ielūgumu, reģistrācijas formu un semināra darba kārtību var iepazīties klāt pievienotajos pielikumos.
Priekšlikumus par prezentācijām un iekļaušanu darba kārtībā sūtīt līdz 20. augustam uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu cc: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Aizpildītu reģistrācijas formu sūtīt līdz 1. septembrim uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pievienotie faili: Informācija no www.liepajasras.lv
 
LASUA. Reg.nr.40008013925
Mukusalas iela 33, LV 1004, Riga, Latvia
info@lasua.lv